Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, seçim çalışmaları kapsamında Dinar ilçesine bağlı Duman köyünü ziyaret etti

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK  Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, seçim çalışmaları kapsamında Dinar ilçesine bağlı Duman köyünü ziyaret etti.

Köy Konağında köylüler ile görüşen Özkaya, burada yaptığı konuşmada, 7  Haziran 2015'te genel seçimleri tamamladıklarını ve milletin kendilerine bazı uyarılarda bulunduğunu söyledi.

Bu uyarıları dikkate alarak bütün çalışmaları yeniden ayarladıklarını ifade eden Özkaya, "Seçimlerden sonra AK Parti'miz koalisyon kurmak için CHP ve MHP ile bazı görüşmeler gerçekleştirdi. MHP ile yapılan görüşmelerde her sunduğumuz öneriye hayır cevabı verildi" dedi.

Yeni proje ve vaatlerle 1 Kasım seçimlerine hazırlandıklarını belirten Özkaya, şöyle konuştu:

"Çiftçi vatandaşlarımızı rahatlatacak ve destekleyecek birçok projemiz mevcut. Bu çalışmaların yanında Dinar'ın köylerinde bulunan tarım sorunlarını da yakından takip ediyoruz. Duman köyünün içme suyu sorunu ve sulama kooperatifiyle bazı sorunları var. Bunların hepsini sizlerin desteği ile çözüme kavuşturacağız. Bu arada don afetinden dolayı ürünleri zarar gören çiftçilerimizin de paraları gönderildi. Bizler sizlerin desteğini almak ve sizlerin Ankara 'daki temsilcisi olmak için buraya geldik. Sizlerden çok güçlü bir destek istiyoruz."