Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Yurdunuseven: - "Afyonkarahisar Belediye Meclisi'nde birlikte görev yaptığımız MHP'li Necmi Hocaoğlu ile Şerafettin Güleç, istikrar ve Türkiye'nin geleceği için partilerinden istifa ederek AK Parti'ye katıldılar"

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Belediye Meclisi'nde birlikte görev yaptığı MHP'li Necmi Hocaoğlu ile Şerafettin Güleç'in istikrar ve Türkiye'nin geleceği için partilerinden istifa ederek AK Parti'ye katıldıklarını bildirdi.

Yurdunuseven, partisinin il başkanlığında düzenlenen basın toplantısında, Şerafettin Güleç ve Necmi Hocaoğlu'nun AK Parti üyesi olmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Bugün AK Parti'de mutlu birgün olduğunu belirten Yurdunuseven, "2004-2009 yıllarında Afyonkarahisar Belediye Meclis üyeliğinde birlikte görev yaptığımız MHP'li Necmi Hocaoğlu ile Şerafettin Güleç istikrar ve Türkiye'nin geleceği için partilerinden istifa ederek AK Parti'ye katıldılar. Partimize üye olarak ülkemizin istikrarından yana oldular" dedi.

Konuşmanın ardından Yurdunuseven, Güleç ve Hocaoğlu'na AK Parti rozeti taktı.

Basın toplantısına, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Cengiz Sağlam ile İl Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.