Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi'ni ziyaret etti.Ürün, ziyarette...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi'ni ziyaret etti.

Ürün, ziyarette yaptığı konuşmada, İlim Yayma Cemiyeti'nin Afyonkarahisar'da özellikle eğitim alanında önemli hizmetler yaptığını söyledi.

Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) düşüncelerinin her zaman önemsenmesi gerektiğini ifade eden Ürün, "Baktığınız zaman STK'lar hizmet ettiği toplumun birer yansımasıdır. AK Parti kurulduğu günden beri STK'ların düşüncelerini önemseyen ve dikkate alan bir siyasi hareket olmuştur. Bunun son olarak gerçekleşen en net göstergesi ise Afyonkarahisar'da ve tüm Türkiye 'de STK'lar yönelik yapılan milletvekilliği aday listesiyle ilgili temayül yoklamasıdır" dedi.

Ürün, STK'lara yönelik bu uygulamanın Türkiye'de sadece AK Parti tarafından gerçekleştirildiğini de sözlerine ekledi.

İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şube Başkanı Ali Zengin ise Ürün'e milletvekili adaylığında başarılar dileyerek, Haziran 2015 seçimlerinin başta Afyonkarahisar'a olmak üzere tüm Türkiye'ye hayırlar getirmesini diledi.