Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
AFYONKARAHİSAR (AA) - CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Mehmet Ecer, partisinin Çay ilçe Teşkilatını ziyaret etti.Ecer, ziyarette yaptığı...

AFYONKARAHİSAR (AA) - CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Mehmet Ecer, partisinin Çay ilçe Teşkilatını ziyaret etti.

Ecer, ziyarette yaptığı konuşmada, kendisini bu kadar kalabalığın karşılamasından mutluluk duyduğunu söyledi.

Ön seçimde kendisinin birinci sırada çıkarılmasından mutluluk duyduğunu aktaran Ecer, "Beni, ne kadar onurlandırdığınızı anlatamam. Bende sizleri mahcup etmeyeceğim. İnşallah meclise giderek sizin temsilciniz olacağım" diye konuştu.

Genel seçimlerin çok farklı olacağını dile getiren Ecer, "Seçimlere en hazırlıklı parti CHP'dir. Şimdiden yapacaklarımızın daha bir kısmını anlatmamıza rağmen halkta çok olumlu bir tepki görüyoruz. Bu, rakip partilerin ezberini bozdu. Emeklilerimiz daha şimdiden Ramazan ayında çift maaş almanın hayalini kurmaya başladı" dedi.

Ecer, şunları kaydetti:

" Türkiye 'nin yarıdan fazlasında yapılan ön seçim CHP'nin demokrasiye olan inancını gösterdi. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu bile ön seçime girerek Türkiye'de demokrasi dersi verdi. Bugün ülkenin her yerinde CHP adayları dışında tüm partilerin adayları tartışılıyor. Bizim adaylarımızın hepsi yüzde 100 yerli, yüzde 100 sizin içinizden, sizin seçtiğiniz isimler. Bu seçim CHP'yi tek başına iktidara taşıyacak, yeterki buna inanalım."