Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde AK Parti seçim bürosu düzenlenen törenle açıldı.AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Halil...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde AK Parti seçim bürosu düzenlenen törenle açıldı.

AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Halil İbrahim Sevim, açılış töreninde yaptığı konuşmada, Afyonkarahisar'da Allah'ın izniyle 5-0 yapacaklarını söyledi.

Bolvadin ilçesinin 5-0'a hazır olduğunu ifade eden Sevim, "İnanıyorum ki kazanan Bolvadin, kazanan Afyonkarahisar, kazanan ülkemiz ve kazanan İslam Alemi olacaktır. 7 Haziran seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve ilçe teşkilatı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz" şeklinde konuştu.

AK Parti Milletvekili Adayı Akif Özkaldı ise DSİ çatısı altında yaptığı hizmet ve yatırımlara TBMM'de devam etmek istediğini söyledi.

Halka hizmet etmeyi kendisine bir görev edindiğini dile getiren Özkaldı, bir çok projeyi Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun destekleriyle hayata geçirdiklerini aktardı.

Özkaldı, bin günde bin gölet projesini başlattıklarını hatırlatarak, şunları anlattı:

"2002 yılından bu güne kadar birilerinin hayal bile edemediği yatırımlar ve hizmetler hayata geçti. Öyle ki halka hizmet etmek için yola çıkan partimiz, 2002 yılından bu güne kadar yatırım ve hizmette sınır tanımayarak, ulaşımdan sağlığa, eğitimden çevre ve şehirciliğe, gölet ve barajlardan teknolojiye kadar her alanda yenilikler gerçekleştirdi. Allah'ın izni ile bu değişim artarak devam edecek. Yeni Türkiye 'nin inşasında yer almak ve katkıda bulunmak için sizlerin hizmetkarı olmaya talip oldum. Allah bizleri çıktığı bu yolda başarıya ve zafere ulaştırsın"

Konuşmanın ardından, seçim bürosun açılışı dualar eşliğinde yapıldı

Törene, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı ve Fatih Beder, AK Parti eski Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Koca, İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel, ilçe yönetimi, il genel meclis üyeleri ve belediye başkanları katıldı.