Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner başkanlığında, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Değerlendirme Toplantısı,...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner başkanlığında, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Değerlendirme Toplantısı, yapıldı.

Vali Güner, İl Emniyet Müdürlüğü 'nde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Afyonkarahisar'da seçime girecek tüm parti başkanları ve parti sorumlularıyla bir araya geldiklerini söyledi.

Sesli araç ve gereçler ile basınla alakalı konuların kullanılmasına ilişkin gerekli protokolün imzalandığını aktaran Güner, "Bununla alakalı detayları da önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacağız. Ben özellikle bu toplantımıza katılarak destek vermelerinden dolayı bütün siyasi parti temsilcilerine teşekkür ediyor ve 7 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde hepsine başarılar diliyorum" dedi.

Toplantıya, İl Jandarma Komutanı Yusuf Kenan Topçu, İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel ile siyasi partilerin il başkanları ve il yöneticileri katıldı.