Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayları Halil Ürün, Remziye Sovacı ve Fatih Beder, Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayları Halil Ürün, Remziye Sovacı ve Fatih Beder, Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği'ni (AGD) ziyaret etti. 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, ziyarette, 7 Haziran seçimlerinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

Afyonkarahisar'da 5'i bir yerde olarak bütün ilçeleri ziyaret ettiklerini dile getiren Yurdunuseven, "Gündüzleri sivil toplum kuruluşlarını, akşamları köy ve mahalleleri ziyaret ediyoruz. Tüm halkımızdan AK Parti'ye destek istiyoruz" dedi.

Ürün ise 7 Haziran seçimleri çin kampanya başlattıklarını ifade ederek, "Kurumsal bir parti olarak kendi ilkelerimiz doğrultusunda kendi programımızı hayata geçiriyoruz. Meslek kuruluşlarımızı da ziyaret ediyoruz. Siyaseten ne yaptığımızı biliyoruz. Vatandaşlarımızın, kurumlarımızın, medya çalışanlarının da sorunlarına az-çok vakıfız." şeklinde konuştu.

AGD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Abdioğulları ise basına gerekli özgürlüğün sağlanması gerektiğini ifade ederek, " Güvenlik gerekçesini anlıyoruz, ancak olaya bizim bakışımız da budur. Biz, çizgi olarak bütün partilere eşit mesafedeyiz. Her arkadaşımızın siyasi görüşlerine de saygılı olduk" ifadelerini kullandı.