Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Sait Açba, Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.  Açba, ziyarette...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Sait Açba, Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. 

 Açba, ziyarette yaptığı konuşmada, Afyonkarahisar'da turizmin geliştirilmesi gerektiğini söyledi.

Gazlıgöl bölgesinin ciddi bir potansiyele sahip olduğunu, buraya gelecek turistlerin Afyonkarahisar'ı da gezmek isteyeceklerini dile getiren Açba, Afyonkarahisar ile Gazlıgöl arasında mevcut demiryolu altyasının raybüsler vasıtasıyla kullanılabileceğini belirtti.

Açba, Gazlıgöl-Ali Çetinkaya Garı-termal oteller bölgesi-Gazlıgöl güzergahında ring seferlerinin gerçekleştirilebileceğini kaydetti. 

TOKİ'nin Afyonkarahisar'lıları ev sahibi yaptığını dile getiren Açba, "Ev sahibi olmak önemli bir konu. Ben iki sene öncesine kadar kiracıydım. Kiracılığın ne olduğunu biliyorum" dedi. 

Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Abdioğulları da Açba'ya basın mensuplarının TOKİ konutlarına sahip olmasında gösterdiği gayret dolayısıyla teşekkür etti.