Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayları Halil Ürün, Remziye Sıvacı ve Fatih Beder, Memur-Sen Afyonkarahisar İl...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayları Halil Ürün, Remziye Sıvacı ve Fatih Beder, Memur-Sen Afyonkarahisar İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, milletvekili adayları Ürün, Sıvacı ve Beder ile seçim çalışmaları kapsamında Memur-Sen İl Temsilcisi Abdullah Çelik ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.  

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, ziyarette, 7 Haziranda yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinin geleceğin teminatı olan çocuklara emaneti sağlam teslim edebilmek için bir dönüm noktası olduğunu ifade etti.

Sadece milletvekilliğini kazanmak anlamında gelmediğini belirten Yurdunuseven, "Hükümet olmak anlamında değil, 400 milletvekilini yakalayıp sivil anayasaya ve çözüm süreci gibi Türkiye 'nin önünü ve ufkunu açacak ve jet hızıyla uçması için çok önemli bir seçim bu yüzden sizlerin desteklerini bekliyoruz" dedi.

Memur-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi Çelik ise Memur-Sen ailesi olarak Türkiye'de ciddi bir örgütlenme oluştuklarını ve Afyonkarahisar'da 10 binden fazla üyesi bulunduklarını aktardı.

Bu rakamın az bir rakam olmadığını hepsininde kamu çalışanı olduklarını aktaran Çelik, "Bunlar aileleri ile birlikte 50 bini buluyor. Bugün genel başkanımız da  Ankara 'dan 2. sıra milletvekili adayı oldu ve 3. dönemi bittiği için aday olamıyor. Bizim yerimiz yurdumuz belli o anlamda bir sıkıntımız yok ama bizde üzerimize düşen ne varsa sonu kadar yapmak için buradayız" diye konuştu.