Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Akif Özkaldı, seçim çalışmaları kapsamında Emirdağ İlçesini ziyaret etti. Eski...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Akif Özkaldı, seçim çalışmaları kapsamında Emirdağ İlçesini ziyaret etti. 

Eski Türkiye 'nin yerini yeni Türkiye'nin alacağını ifade eden Özkaldı, "Yeni Türkiye'yi halkımızla birlikte inşa edeceğiz. Ülkemiz her geçen gün gelişiyor" dedi.  

AK Parti hükümetlerinin halkına verdiği sözü yerine getirdiğini belirten Özkaldı, şunları anlattı:

"2003 yılından günümüze kadar inşaatı devam eden işler dahil olmak üzere DSİ tarafından Emirdağ'a 37 Milyon lira  yani 2014 güncel fiyatlarıyla birlikte yatırım yaptık ve hizmetlerimiz hızla devam ediyor. Yeni Türkiye inşa ediyoruz etmeye de devam edeceğiz. DSİ Genel Müdürlüğü olarak ilimize yatırım ve hizmet yaptık. Afyonkarahisar için 'Bu proje hayal yapamazsınız' diyenlere cevap olarak yaptığımız tesisleri gösterdik. Kimileri hayal eder biz hayalleri gerçekleştiririz. Bakanımız Veysel Eroğlu beyle birlikte son 13 yılda orman ve su işleri bakanlığı olarak memleketimize 1,3 Milyar lira yatırım yaptık. Allah'ın izni ile bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz."

Özkaldı, Emirdağ İlçesinde esnaf ziyaretinin ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Emirdağ Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen pilav şenliğine etkinliğine katıldı.