Genel seçimlerin ardından

Genel seçimlerin ardından
Genel seçimlerin ardından
- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Afyonkarahisar, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de AK Parti'yi başarıyla zirveye taşıyarak bizim yüzümüzü ak etmiştir"

AFYONKARAHİSAR (AA) - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, genel seçimlere ilişkin, "Afyonkarahisar, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de AK Parti 'yi başarıyla zirveye taşıyarak bizim yüzümüzü ak etmiştir" dedi.

Eroğlu, yaptığı yazılı açıklamaya göre, Afyonkarahisar'da huzur ve sükunet içinde bir seçimin yapıldığını söyledi.

Seçim çalışmalarının başladığı ilk günden itibaren AK Parti 'yi yalnız bırakmayan herkese teşekkür eden Eroğlu, "Ayrıca seçim günü sandıklarda vazife yapan vatandaşlarımıza ve teşkilatımızın değerli üyelerine ve siyasi parti temsilcilerine teşekkürlerimi iletiyorum" ifadelerini kullandı.

Türkiye genelinde halkın teveccühü ile tekrar birinci parti olduklarının altını çizen 
Eroğlu, şunları anlattı:

"Seçim neticelerinin vatanımıza, milletimize ve tabi ki Afyonkarahisar'ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Afyonkarahisarlı hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de AK Parti'yi başarıyla zirveye taşıyarak bizim yüzümüzü ak etmiştir. Afyonkarahisarlı hemşehrilerim müsterih olsun Afyonkarahisar'ın bir hizmetkarı olarak şehrimiz için gereken ne varsa yapmak için büyük bir gayret içinde olacağız. Önceden de bu gayret içerisindeydik bundan sonra da bu gayret içinde olacağız"