Genel seçimlerin ardından

Genel seçimlerin ardından
Genel seçimlerin ardından
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya ve Remziye Sıvacı, genel seçimlerin ardından Dinar ilçesini ziyaret...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya ve Remziye Sıvacı, genel seçimlerin ardından Dinar ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ile Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın da eşlik ettiği ziyarette, AK Parti Dinar İlçe Teşkilatı'nda partililerle bir araya geldiler.

Yurdunuseven, burada yaptığı konuşmada, seçimlerde bütün ilçe teşkilatlarında en iyi şekilde çalıştığını söyledi.

Milletvekilleri Özkaya ve Sıvacı'nın Afyonkarahisar ve Dinar'ı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını ifade eden Yurdunuseven, "Bütün teşkilat mensuplarımızın şunu bilmesini istiyorum; biz kesinlikle Türkiye 'de bir yenilgiye uğramadık. Biz yine Türkiye'de birinci partiyiz. Diğer iki partiyi toplasanız da bize yine ulaşamıyorlar. Belki biraz oy oranı düştü, ancak yine de ülkenin lider partisi biziz" şeklinde konuştu.

Özkaya ise seçim çalışmalarında çok büyük özveri ile çalışan teşkilat mensuplarını kutladığını ifade ederek, "Biz, üçüncü defa milletvekili adayı olarak bölgemizde çalıştık. Bölgemizin her yerini gezdik. Ebetteki gönül daha güzel şeyler olmasını istiyordu. Ancak Afyonkarahisar'ımızdan yine çok güzel oy aldık. Her iki kişiden birisi AK Parti 'ye oy verdi" dedi.

AK Parti Milletvekili Remziye Sıvacı da seçimlerde çalışan bütün partililere teşekkür ederek,  sağlık alanında yapılacak bütün çalışmaların takipçisi olacaklarını kaydetti.