Genele seçimlere doğru

Genele seçimlere doğru
Genele seçimlere doğru
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında Sandıklı ilçesini ziyaret etti.AK Parti Genel...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında Sandıklı ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Genel Merkezi tarafından Afyonkarahisar Milletvekili adaylarının belirlenmesin ardından 7 Haziran'da yapılacak seçimler öncesi ilçe ziyaretlerini sürdüren Milletvekili adayları Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı, Akif Özkaldı ve Fatih Beder, Sandıklı ilçesinde çeşitli ziyaretlerde ve temaslarda bulundular.

STK temsilcilerinin ardından Sandıklı Kaymakamı Faik Arıcan'ı da makamında ziyaret eden milletvekili adayları, Sandıklı'ya yapılan yatırımlar hakkında bilgi aldılar.

Sandıklı ilçesinde yapılan yatırımlar hakkında milletvekili adaylarına bilgiler veren Arıcan, Afyonkarahisar'ın en büyük ilçesi olduğunu, milletvekili adaylarına başarılar diledi.

İlçe Belediye Başkanı Mustafa Çöl ise Sandıklı ilçesinde kısa sürede önemli işler yaptıklarını belirterek, "Sandıklı da enkazı devraldık. Allah'a hamd olsunki hem yatırım yapıyoruz, hem de belediyenin borçlarını ödüyoruz. Sandıklı ilçemizi daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz" dedi.

Konuşmaların ardından ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Ziyarete, milletvekili adaylarının yanı sıra, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve yönetimleri, ilçe ve belde belediye başkanları ve il genel meclis üyeleri katıldı.