Haydarlı'da pazar yeri çalışmaları

Haydarlı'da pazar yeri çalışmaları
Haydarlı'da pazar yeri çalışmaları
- Dinar ilçesine bağlı Haydarlı Belde Belediye Başkanı Kadir Öcel, üstü kapalı halk pazarındaki çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını ve faaliyete gireceğini söyledi

AFYONKARAHİSAR (AA) - Dinar ilçesine bağlı Haydarlı Belde Belediye Başkanı Kadir Özel, üstü kapalı halk pazarındaki çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını ve faaliyete gireceğini söyledi.

Uzun bir süredir çalışmaların devam ettiğini belirten Özel, pazar yerinde ayrı ayrı satış bölümleri kuracaklarını kaydetti.

Tuhafiyeciler, sebze meyve satış yerleri, süt ürünleri satış yerleri olmak üzere satıcıların daha rahat bir şekilde ticaret yapabilecekler bir mekan oluşturacaklarını ifade eden Özel, "Göreve geldiğimiz günden bugüne Haydarlı'nın kalkınması ve ileriye gitmesi adına çalışmalarımızı yürüttük" dedi.

Ellerini taşın altına koyarak çıktıkları yolda, Haydarlı'yı hak ettiği yere getirmek için çalışmalara devam edeceklerini kaydeden Özel, geçtiğimiz hafta Haydarlı'ya 50 çöp konteyneri getirerek, ihtiyaç duyulan yerlere yerleştirildiğini aktardı.