İscehisar'da Mahalle ve Köy Muhtarları temsilciliği seçimi

İscehisar'da Mahalle ve Köy Muhtarları temsilciliği seçimi
İscehisar'da Mahalle ve Köy Muhtarları temsilciliği seçimi
- Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde 2016 yılında görev alacak ilçe mahalle ve köy muhtarları temsilciliği seçimi yapıldı

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde 2016 yılında görev alacak ilçe mahalle ve köy muhtarları temsilciliği seçimi yapıldı.

Kaymakam Ali Altınkaynak'ın başkanlığında, Vakıf Müdürü Semra Ködürgü, memur Ali İhsan Demir, mahalle ve köy muhtarlarının katılımıyla Kaymakamlık binasında gerçekleştirilen seçimde, ilçe mahalle muhtarlarını temsilen Tepecik Mahalle Muhtarı Abdil Güngörmez, köy muhtarlarını temsilen Alanyurt Köyü Muhtarı Seydi Karakaya, temsilci seçildi.

Kaymakam Altınkaynak, yaptığı konuşmada, "Muhtarlarımız, seçilmiş yöneticiler olarak vatandaşlara hizmetin ilk noktaları olup, bu görevlerini layıkıyla yerine getirme bilincinde olmaları gerekir" dedi.

Hassas konularda vatandaşlara daha dikkatli davranılması ve hizmetlerin aksatılmadan yapılması konusunda bilinçli hareket etmenin önemli olduğunu belirten Altınkaynak, yeni seçilen temsilcilere başarılar diledi.