Kadir Gecesi'ne doğru

Kadir Gecesi'ne doğru
Kadir Gecesi'ne doğru
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Kadir gecesi nedeniyle bir mesajı yayınladı.Yurdunuseven, mesajında,...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Kadir gecesi nedeniyle bir mesajı yayınladı.

Yurdunuseven, mesajında, Ramazan-ı Şerifi uğurlamaya hazırlandıklarını belirtti.

Kadir gecesinin esenlik ve selamet ile yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını dilediğini belirten Yurdunuseven, "Hiç şüphesiz, bu mübarek gece , kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkan ve fırsat sunmaktadır" ifadelerini kullandı.

Yurdunuseven, mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Bu mübarek gece vesilesiyle Allah, bize her yıl tekrar ve tekrar hatırlatıyor ki Kadir Gecesini, ancak Kur'an'ın kadrini bildiğimiz oranda hakiki manada ihya etmiş oluruz. Bu gecenin kadrini gerektiği gibi bilebilmek için evvela, Allah'ın sonsuz lütfu olarak kapımıza kadar gelmiş Kur'an nuruna yüreğimizi sonuna kadar açmamız gerekmektedir. Bu düşünce ve duygularla tüm İslam dünyasının Kadir Gecesi'ni kutluyor, barış ve huzur içinde hepimizi Ramazan Bayramı'na da eriştirmesini diliyorum"