Kumartaşlı'dan AA'ya ziyaret

Kumartaşlı'dan AA'ya ziyaret
Kumartaşlı'dan AA'ya ziyaret
AFYONKARAHİSAR (AA) - Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Anadolu Ajansı (AA)...

AFYONKARAHİSAR (AA) -  Türkiye  Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Anadolu Ajansı (AA) Afyonkarahisar Bürosu'nu ziyaret etti.

Kumartaşlı, ziyarette, AA'nın kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı hem ziyaret etmek hem de teşekkür etmek için geldiklerini belirtti.

Basın mensuplarının her acılı ve sevinçli günlerinde yanlarında olduklarını dile getiren Kumartaşlı, "Basın mensupları olarak, sesimizi duyurmamızı sağlıyorsunuz. Bizimle üzülüyor, bizimle seviniyorsunuz. Bu anlamda sizlerin nezdinde tüm basın mensuplarına teşekkür etmek istiyoruz" dedi.

Kumartaşlı, şehit ailelerinin çoğunun çok fazla televizyon izlemediğini belirtti.

Teröre karşı öfkenin büyük olduğunu dile getiren Kumartaşlı, şunları anlattı:

"Özellikle terörden dolayı şehit olmuş ailelerimizin yakınları. Dernek, bu anlamda çok önemli görev alıyor. Çok fevri davranan ailelerimiz oluyor. Gidip otobüs yakalım diyenler oluyor. Bizlerde böyle bir şeyin olamayacağından bahsediyoruz. Birlik ve beraberliğin olmasından bahsediyoruz. Bizler de böyle durumları yumuşatıyoruz. Tepkilerimizi zaten sizler sayesinde duyuyoruz. Bu anlamda tekrardan sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerin, bizlere değer verdiğinizin farkındayız."