Kvesic, Antalyaspor'la Avrupa Ligi'ne gitmek istiyor

Kvesic, Antalyaspor'la Avrupa Ligi'ne gitmek istiyor
Kvesic, Antalyaspor'la Avrupa Ligi'ne gitmek istiyor
AFYONKARAHİSAR (AA) - Antalyaspor'a Bosna Hersek'in Sarajevo Zeljeznicar takımından transfer edilen 24 yaşındaki sol bek Josip Kvesic, yeni sezonda...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Antalyaspor'a Bosna Hersek'in Sarajevo Zeljeznicar takımından transfer edilen 24 yaşındaki sol bek Josip Kvesic, yeni sezonda öncelikli hedeflerinin UEFA Avrupa Ligi'ne katılma hakkını kazanmak olduğunu söyledi.

Yeni takımının Afyonkarahisar kampına katılan Kvesic, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Spor Toto Süper Lig kadar kaliteli olmayan bir ligden geldiğini söyledi.

Antalyaspor'u çok iyi organize olmuş bir ekip diye niteleyen Kvesic, "Antalyaspor, çok iyi futbolculara sahip olmuş bir takım. Eto'o ile aynı takımda oynamak müthiş bir duygu. Benim için çok güzel bir durum. Çok güzel bir sezon geçireceğimize inanıyorum" ifadesini kullandı.

Kvesic, çok iyi karakterli oyuncularla bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğunu anlattı.

Teknik direktör Yusuf Şimşek ve takım arkadaşlarıyla güzel zamanlar geçirdiklerini dile getiren Kvesic, "Adaptasyon sorunumuz vardı, onu atlattım. Benim için önemli olan, ligde güzel bir oyun sergilemek. Öncelikle hedefimiz, UEFA Avrupa Ligi'ne gitmek" diye konuştu.