Lösemili arkadaşlarına destek için kısa film çektiler

Lösemili arkadaşlarına destek için kısa film çektiler
Lösemili arkadaşlarına destek için kısa film çektiler
- Sandıklı ilçesindeki İmam Hatip Ortaokulunun 7'nci sınıf öğrencileri, lösemi tedavisi gören arkadaşları Şahadiyenur Ocak'a destek olmak için kısa film çekerek sağlığına kavuşmasını diledi

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde, Aktürkler İmam Hatip Ortaokulu 7'nci sınıf öğrencileri, lösemi teşhisi konulan arkadaşları 13 yaşındaki Şahadiyenur Ocak'a moral vermek ve tedavisinde destek olmak amacıyla kısa film hazırladı.

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Araştırma Hastanesi'nde tedavisi süren Ocak'a destek olmak isteyen sınıf arkadaşları, çektikleri filmde, onu çok özlediklerini belirterek bir an önce sağlığına kavuşup kendi aralarına katılmalarını istedi.

Öğrencilerden Merve Gül Atalay, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ocak'ın lösemi hastalığına yakalanmasından dolayı üzüntü duyduğunu söyledi.

Onun bir an önce iyileşmesini beklediklerini belirten Atalay, "Kendisine moral olması ve bir an önce iyileşmesi için kısa bir film çektik. İnşallah yakın zamanda iyileşir. Dualarımız hep onunla. Onu çok seviyoruz" diye konuştu.

Büşra Nur Gönülseven ise Şahadiyenur Ocak için sınıfça hatmettiklerini anlattı.

Ocak'a Allah'tan şifa dilediklerini bildiren Gönülseven, "Kendini üzmesin. Ona hediyeler almak için harçlıklarımızdan para topladık. Hep onun yanındayız" dedi.

Gülden Eren de Ocak'ı çok özlediklerini ve bir an önce aralarında görmek istediklerini ifade etti.

 


  ETİKETLER:

  Afyonkarahisar

  ,

  İmam

  ,

  Para

  ,

  film

  ,

  eğitim