MHP Afyonkarahisar Milletvekili Parsak, iftara katıldı

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Parsak, iftara katıldı
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Parsak, iftara katıldı
AFYONKARAHİSAR (AA) - MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, MHP Genel Merkez Hukuk Çalışma Grubu'nun iftar yemeğine katıldığı...

AFYONKARAHİSAR (AA) -  MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, MHP Genel Merkez Hukuk Çalışma Grubu'nun iftar yemeğine katıldığı bildirildi.

Parsak, yaptığı yazılı açıklamaya göre, MHP Hukuk Çalışma Grubu'nun önemli çalışmalara imza attığını ve partilerinin hukuksal çalışmalarına destek verdiklerini belirtti.

Oluşturulan MHP Hukuk Çalışma Grubu'nun geleneksel iftarının Ankara 'nın Keçiören ilçesinde kurul üyelerinin tam kadro katılımıyla gerçekleştirildiğini ifade eden Parsak, şunları anlattı:

"Manevi atmosferin böylesi yüksek olduğu günlerde bir arada olmak bizleri mutlu ediyor. Ayrıca çalışmalarımızla ilgili fikir alış verişinde bulunuyoruz. Bugüne kadar çok önemli çalışmalara imza attık. Grup üyelerimiz arasında son genel seçimlerde partimizin yüksek seçim kurulu temsilcisi ile temsilci vekili, 3 MHP MYK üyesi, 3 MHP merkez disiplin kurulu üyesi, Ankara il yöneticileri, ilçe başkanları ve bende ilk defa milletvekili olarak partimizin kademelerinde hizmet veriyoruz."