MHP Afyonkarahisar Milletvekili Yılmaz:

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Yılmaz:
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Yılmaz:
AFYONKARAHİSAR (AA) - MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, "Ülkücü olmaktan gurur ve şeref duyuyoruz, ona layık olmaya çalışıyoruz"...

AFYONKARAHİSAR (AA) - MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, "Ülkücü olmaktan gurur ve şeref duyuyoruz, ona layık olmaya çalışıyoruz" dedi.

Yılmaz, partisinin ve bazı sendikaların yönetimi ile kentteki bir otelde bir araya geldi. 

Toplantıda konuşan Yılmaz, partide ve sendikalarda yeni yönetime gelenlere başarılar diledi. 7 Haziran seçimlerinde az bir süre kaldığını anımsatan Yılmaz, rakiplerinin çok güçlü olduğunu, her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğunu ifade etti. 

"Sözde değil, özde birlikteliğe, sözde değil özde çalışmaya ihtiyacımız var" diyen Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ülkücü olmaktan gurur ve şeref duyuyoruz, ona layık olmaya çalışıyoruz. Rabbim, bu doğru yoldan, gönül verenleri ayırmasın. Rabbim nasip etti, 4 yıl dolmak üzere, MHP'den milletvekili olma şerefine nail oldum. Siz değerli arkadaşlarımızın ve teşkilat mensubu arkadaşlarımın referansları ile bu göreve layık görüldüm. Şükürler olsun ki 4 yıl boyunca da bana verilen görevin vebali ve sorumluluğu ile hareket ettim. Mutlaka yanlışlarımız olmuştur, eksikliklerimiz olmuştur, verilen göreve karşı, temsil ettiğim misyona karşı bir ihanetim olmamıştır, bundan sonra da böyle bir gaflet ile karşılaşmayız. Biz, bize düşecek görevi yaptığımız takdirde Rabbim bize her türlü imkanı verecektir inancı içindeyiz. Bu 4 yıl boyunca mümkün olduğunda Türkiye Büyük Millet Meclisinin çalışması dışında Ankara 'da kalmamaya çalıştım. Afyonkarahisar'daki vatandaşlarımızla, esnafımızla,  memur ve işçi arkadaşlarımla beraber olmaya çalıştım. Şükürler olsun bunun sözünü vermiştik, bu ve diğer sözleri tutabilmiş olmanın vicdanı huzuru içindeyim."