MHP'liler İhsaniye'de toplandı

MHP'liler İhsaniye'de toplandı
MHP'liler İhsaniye'de toplandı
AFYONKARAHİSAR (AA) - MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen belediye başkanları toplantısı İhsaniye ilçesinde gerçekleştirildi.MHP İl Başkanı Aziz...

AFYONKARAHİSAR (AA) - MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen belediye başkanları toplantısı İhsaniye ilçesinde gerçekleştirildi.

MHP İl Başkanı Aziz Aslan, toplantıda yaptığı konuşmada, her ay düzenli şekilde toplantılar yaptıklarını belirterek, yedinci toplantıyı İhsaniye'de gerçekleştirdiklerini söyledi.

İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk ve ilçe başkanı Ender Çiçek'in ev sahipliği yaptığı toplantının verimli geçtiğini anlatan Aslan, şöyle konuştu:

"MHP'nin tek amacı insana hizmettir. Belediye başkanlarımız ve il genel meclisi üyelerimiz de bu yolda heyecanlı ve gayretli bir şekilde çalışıyor. Yeni seçilen başkanlarımızın tecrübeli başkanlarımızdan bilgilenmeleri için de bu toplantıların bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Faydalarını da görmekteyiz. Her türlü zor şartlara ve baskılara rağmen belediye başkanlarımızın ilçe ve beldelerinde çok başarılı olacaklarına inanıyorum."

İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk ise, toplantıya katılan partililere teşekkür etti.