Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu:

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu:
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu:
- "Hortumları kestiğimiz için devletin parası bol. Milletin parası, millete hizmet olarak akıyor"

AFYONKARAHİSAR (AA) - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Hortumları kestiğimiz için devletin parası bol. Milletin parası, millete hizmet olarak akıyor" dedi.

Seçim çalışmalarını Afyonkarahisar'da sürdüren Eroğlu, Sandıklı ilçesine bağlı Akharım beldesinde halka hitap etti.

Akharım'ın gönlünde ayrı bir yeri bulunduğunu dile getiren Eroğlu, "Belediye Başkanımız bir su arıtma tesisi istemişti. 15 gün içerisinde bitiyor. Beldemizin her türlü ihtiyacını karşılayacağız. Hortumları kestiğimiz için devletin parası bol. Milletin parası, millete hizmet olarak akıyor" diye konuştu.

- "Destek sizden hizmet bizden"

Eroğlu, Türkiye 'de en çok baraj ve gölet yapılan ilçenin Sandıklı olduğunu ifade ederek, "Sandıklı'ya gelip de Akharım'a geçemem diyemedim. Sizleri selamlamak için geldim. Dolayısıyla sizlerle siyasi bir konuşma yapacak değilim. Akharım, gereğini yapar zaten. Buraya 16 derslikli bir okul yapılacak, etrafı da çiçek gibi yapalım. Destek sizden hizmet bizden. Onlar konuşur, AK Parti yapar" ifadelerini kullandı.

- Parti meselesi değil, memleket meselesi"

Eroğlu, 1 Kasım seçimlerinin çok önemli olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Türkiye'nin gelişimini ve kalkınmasını engellemek isteyenlere karşı 1 Kasım'da gereken cevabı verecek misiniz? Ben burada CHP ve MHP 'ye gönül veren kardeşlerime de sesleniyorum. Artık 1 Kasım sadece parti meselesi değil, memleket meselesi. Dolayısıyla hep birlikte bir olalım, beraber olalım. Gümbür gümbür gelelim inşallah.  Akharım'ın Türkiye birincisi belde olacağına inanıyorum. Akharım, Türkiye belde birincisi olursa ben de güzel müjdeler getireceğim."

Konuşmasının ardından Eroğlu, Akharım Belediyesini ziyaret etti.