Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu:

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu:
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu:
- "Biz 78 milyonun hükümeti olmaya, herkes için çalışmaya devam edeceğiz. 78 milyon vatandaşımızla kardeşiz, hep birlikte Türkiye'yiz"

AFYONKARAHİSAR (AA) - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Biz 78 milyonun hükümeti olmaya, herkes için çalışmaya devam edeceğiz. 78 milyon vatandaşımızla kardeşiz, hep birlikte Türkiye'yiz" ifadelerini kullandı.

Eroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 1 Kasım Genel Seçimi'nde Türkiye'nin kazandığını vurguladı.

Türkiye gibi Afyonkarahisar'ın da istikrardan yana duruş sergilediğini ve AK Parti'ye büyük teveccüh gösterdiğini belirten Eroğlu, gösterilen teveccühten dolayı hemşehrilerine teşekkür etti.

Seçimi milletin ve demokrasinin kazandığına işaret eden Eroğlu, şunları kaydetti:

"Bu seçimleri bütün Türkiye kazanmıştır. Neticede yeni Türkiye, büyük Türkiye, öncü Türkiye kazandı. Sağduyunun, birliğin, kardeşliğin kazandığı bu seçimde bize oy veren, vermeyen herkes kazandı. Biz 78 milyonun hükümeti olmaya, herkes için çalışmaya devam edeceğiz. 78 milyon vatandaşımızla kardeşiz, hep birlikte Türkiye'yiz. Bu ayrımları yapmadan herkese hizmet etmeye devam edeceğiz. 78 milyon bilsin ki bugün Türkiye kazandı. Bütün Afyonkarahisarlılara şükranlarımı iletiyorum. Önceki seçimlerde olduğu gibi bize oy veren ve vermeyen bütün Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızı bağrımıza basıyoruz. Bütün Afyonkarahisarlılar bizim canımızdır, hepsinin gönlümüzde apayrı bir yeri vardır."

- "Hep milletimizin hizmetkarı olduk"

Eroğlu, seçmenin kendilerine "Afyonkarahisar için hizmet, daha fazla hizmet" mesajı verdiği değerlendirmesinde bulunarak, "İş başına geldiğimiz 2002 sonundan bu yana hep milletimizin hizmetkarı olduk. Afyonkarahisar'a daha fazla hizmet etmek için bundan sonra da ara vermeden çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.