Özkaya, Dinar Kaymakamı Şahin'i ziyaret etti

- AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Özkaya, seçim çalışmaları kapsamında memleketi Dinar ilçesinde ziyarette bulundu

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti  Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ali Özkaya, seçim çalışmaları kapsamında memleketi Dinar ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Dinar Kaymakamı Mustafa Şahin ile makamında görüşen Özkaya daha sonra kaymakamlığa bağlı bütün kurumları ve amirlerini ziyaret etti.

Özkaya, ziyarette, Donbay Ovası ve diğer ovaların sulama sorunlarının çözüleceğini, Dinar'ın her yerini bir bütün olarak görüp ona göre projelerin hazırlanabileceğini söyledi.

Dinar'da birlik ve beraberlik içerisinde bütün sorunları çözmek istediklerini belirten Özkaya, şöyle konuştu:

"Bütün kurumlarımız ile birlikte her daim istişare içinde olarak sorunları yerinde inceleyip, köklü sorunlar üreteceğiz. Uzun zamandır Donbay Ovası'nda bulunan çiftçilerimiz sulama sisteminin yapılmasını istiyor. Biz Donbay Ovasını bir bütün olarak düşünüp ona göre hareket edeceğiz. Çiftçilerimize en iyi sulama sistemini kurarak bu dertten onları kurtaracağız."

Özkaya ve AK Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel, Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer Kaymakamlık ziyareti sonrasında Milli Eğitim Müdürlüğü, Mal Müdürlüğü, Vergi Dairesi Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Nüfus Müdürlüğü, İlçe Özel İdare Müdürlüğü ziyaret edildi.