Sandıklı Müftülüğü, emekli personelle bir araya geldi

Sandıklı Müftülüğü, emekli personelle bir araya geldi
Sandıklı Müftülüğü, emekli personelle bir araya geldi
AFYONKARAHİSAR (AA) - Sandıklı Müftülüğü, uzun yıllar Müftülük bünyesinde görev yaparak emekli olan personel, ilçede faaliyet gösteren sivil toplum...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Sandıklı Müftülüğü, uzun yıllar Müftülük bünyesinde görev yaparak emekli olan personel, ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile dernek başkanları kahvaltıda bir araya geldi.

İlçede ilk defa Camiler ve Din Görevlileri Haftasında Müftülük emeklilerine ve STK'lara yönelik verilen kahvaltıda yapılacak programlar hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Sandıklı Öğretmenevinde verilen kahvaltıda, Sandıklı Müftülüğü tarafından yapılan vefa davetinin anlamlı olduğunu belirten emekli müftülük çalışanları, mesai arkadaşları ile tekrar bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

Sandıklı Müftüsü Davut Çalışkan, emekli personelleri ile sürekli istişare içersinde olduklarını belirterek, Camiler ve Din Görevlileri haftasında onlar için kahvaltı verdiklerini kaydetti.

Çalışkan, "Emekli personelimizi zaman hatırladığımızı ve onlarla sürekli istişare içinde olduğumuzu göstermek için tekrar bir araya geldik. Verdikleri emeklerden dolayı hepsine teşekkür ederim" dedi.

Kahvaltıya, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Gezergün, İlçe Emniyet Müdürü Emin Karaosman, daire amirleri ve emekli müftülük görevlileri katıldı.