Sandıklı'da doğan bebeklere hediye

Sandıklı'da doğan bebeklere hediye
Sandıklı'da doğan bebeklere hediye
AFYONKARAHİSAR (AA) - Sandıklı İlçe Belediyesi, "Hoş Geldin Bebek" projesi kapsamında yeni doğan bebeklere çeşitli hediyeler veriyor."Hoşgeldin...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Sandıklı İlçe Belediyesi, "Hoş Geldin Bebek" projesi kapsamında yeni doğan bebeklere çeşitli hediyeler veriyor.

"Hoşgeldin Bebek" projesi kapsamında yeni doğan bebeklere Sandıklı Belediyesi tarafından kırklık bebek takımı, bebek bakım çantası ve çam fidanı veriliyor.

Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilk hediyeyi Sandıklı Devlet Hastanesi yeni doğan ünitesinde bizzat kendisi vererek gerçekleştirdi.

Çöl, burada yaptığı konuşmada, geleceğimizin teminatı olan yeni nesillere Sandıklı Belediyesi olarak ilk hediyeleri kendilerinin vermek istediklerini söyledi.

Sandıklı Devlet Hastanesinde dünyaya gelen bütün bebeklerimize bu günden itibaren hediyelerin verilmeye devam edeceğini dile getiren Çöl, "Kırklık bebek takımı ve bakım çantası bebeklerimizin ve ailelerin ihtiyacına uygun olarak hazırlattık. Doğan umutlarımızı beraber büyütelim, tüm anne ve babalara hayırlı olsun" dedi.

 


  ETİKETLER:

  Afyonkarahisar

  ,

  Belediye

  ,

  ilçe