Sandıklı'da Ferhat Göçer konseri

Sandıklı'da Ferhat Göçer konseri
Sandıklı'da Ferhat Göçer konseri
AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesinde bu yıl 15. düzenlenen Yunus Emre ve Hocası Tapduk Emre'yi Anma, Termal Turizm Festivali...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesinde bu yıl 15. düzenlenen Yunus Emre ve Hocası Tapduk Emre'yi Anma, Termal Turizm Festivali kapsamında sahne alan sanatçı Ferhat Göçer, şehit ve gaziler için şarkılarını seslendirdi.

Sanatçı Göçer, son zamanlarda artan terör olaylarına değinerek, Şehit yakınlarına Allah'tan rahmet diledi.

Türkiye 'nin bölünmez bir bütün olduğunu vurgulayan sanatçı Göçer, Sandıklı'da kahramanlık türkülerini şehit, gazi ve yakınlarına itaf etti.

Şarkıların ve Türkülerin birleştirici özelliği olduğunu vurgulayan Göçer, bu günlerde birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olduğunu söyledi.

Sandıklı'da destanlaşan Çanakkale ve Yemen türkülerini söyleyen sanatçı Göçer, katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı.

AK Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ise Yunus Emre'nin 'Ben Gelmedim dava için, benim işim sevi için, Dost'un Evi Gönüllerdir, Gönüller Yapmaya Geldim' dizeleriyle Sandıklı halkına seslenirken, Türkiye'nin her zamankinden daha güçlü olduğunu ve hainlerin emellerine ulaşamayacaklarını belirtti.

Katılımcılara teşekkür eden Belediye Başkanı Mustafa Çöl de birlik ve beraberliğin hiçbir zaman bozulmamasını dileyerek, hayatını kaybeden şehitlere Allah'tan rahmet, gazilere ise acil şifalar diledi.