Sandıklı'da mahalle muhtarlarına yönelik çalışmalar sürüyor

Sandıklı'da mahalle muhtarlarına yönelik çalışmalar sürüyor
Sandıklı'da mahalle muhtarlarına yönelik çalışmalar sürüyor
AFYONKARAHİSAR (AA) - Sandıklı Belediyesi tarafından, merkez mahalle muhtarlarına yönelik çalışmalar sürüyor.İstasyon Mahalle Muhtarlığına yeni...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Sandıklı Belediyesi tarafından, merkez mahalle muhtarlarına yönelik çalışmalar sürüyor.

İstasyon Mahalle Muhtarlığına yeni hizmet binası kazandıran Sandıklı Belediyesi, Çay Mahallesi muhtarlığına da, Ulu Cami civarında hizmet binası kazandırdı.

Muhtarlık bürosunun Çay Mahallesi'ne kazandırılmasıyla vatandaşın kendisine daha hızlı ulaşabileceğini belirten Çay Mahallesi Muhtarı İbrahim Özen, Belediye Başkanı Mustafa Çöl'e teşekkür etti.

Belediye Başkanı Mustafa Çöl de İstasyon Mahallesi'nin muhtarlık binasının olmadığını duyar duymaz yeni muhtarlık binasının hemen yapılarak teslim ettiğini kaydetti.

Bunun yanında Çay Mahallesi Muhtarlığının da hizmet binası ihtiyacının karşılanması için Ulu Cami civarında belediye mülkiyeti olan bir büronun Çay Mahallesi Muhtarlığına tahsis edildiğini belirten Çöl, "Vatandaşın muhtarlıklardan hızlı hizmet alması önemli., yeni muhtarlıkların, muhtarlara ve mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diliyorum" dedi.