"Taksim Trio"dan Afyonkarahisar'da ikinci konser

"Taksim Trio"dan Afyonkarahisar'da ikinci konser
"Taksim Trio"dan Afyonkarahisar'da ikinci konser
- Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan'ın oluşturduğu Taksim Trio müzik gurubu ikinci kez Afyonkarahisar halkıyla buluştu

AFYONKARAHİSAR (AA) - Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan'ın oluşturduğu Taksim Trio müzik gurubu ikinci kez Afyonkarahisar halkıyla buluştu.

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ANS Kampüsü Atatürk Kongre Merkezi'nde düzenlenen konserde klarnet'te Hüsnü Şenlendirici, kanunda Aytaç Doğan ve bağlamada İsmail Tunçbilek yer aldı.

Hüsnü Şenlendirici, Aytaç Doğan ve İsmail Tunçbilek'in 2007'de oluşturduğu müzik topluluğu Taksim Trio, Afyonkarahisar Belediyesi'nin kültürel ve sanatsal etkinleri çerçevesinde Atatürk Kongre Merkezi'nde konser verdi.

Konsere gösterilen ilgiden büyük mutluluk duyan Hüsnü Şenlendirici, kendilerini ikinci kez Afyonkarahisar halkı ile buluşturan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Ayfer Örten, Taksim Trio gurubunu Afyonkarahisar'da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Kültürel ve sanatsal etkinliklerin bundan sonra da artarak devam edeceğini belirten Örten, Taksim Trio müzik gurubuna çiçek takdim etti.

AKÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Süleyman Gücek ise konserin düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Burhanettin Çoban adına Başkan Yardımcısı Ayfer Örten'e plaket takdim etti. 

Gücek, finaller öncesi düzenlenen böylesi güzel bir konserin öğrencilerin moral ve motivasyonunu arttırdığını kaydetti.