TEMA İscehisar İlçe Sorumlusu Kılınçarslan görevine başladı

TEMA İscehisar İlçe Sorumlusu Kılınçarslan görevine başladı
TEMA İscehisar İlçe Sorumlusu Kılınçarslan görevine başladı
AFYONKARAHİSAR (AA) - Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) İscehisar İlçe Sorumlusu Saliha Kılınçarslan...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) İscehisar İlçe Sorumlusu Saliha Kılınçarslan göreve başladı. 

Kılınçarslan, TEMA İscehisar İlçe binasında, gazetecilere yaptığı açıklamada, TEMA'nın Türkiye genelinde 500 bini aşan gönüllüsünün bulunduğunu söyledi.

Toprağa sahip çıkan TEMA Vakfı'nı İscehisar'da temsil etmenin büyük sorumluluk olduğunu belirten Kılınçarslan, "TEMA'nın en büyük gücü her zaman gönüllüleri olmuştur. Sahip olduğu doğal varlıkları ile İscehisar'da sürdürülebilir yaşamı korumak üzere gönüllü ekibim ile birlikte var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Kılıçarslan, ilçede çeşitli topluluklar oluşturarak gönüllü sayılarını arttıracaklarını ifade ederek, "İlçemizde doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız. Bunun için de her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Herkesi, TEMA gönüllüsü olmaya ve destek vermeye çağırıyoruz" şeklinde konuştu.