AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Kılıç'tan AA'ya ziyaret

AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Kılıç'tan AA'ya ziyaret
AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Kılıç'tan AA'ya ziyaret
AKSARAY (AA) - AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Abdülsamet Kılıç, Anadolu Ajansı (AA) Aksaray Bürosu'nu ziyaret etti.Kılıç, ziyarette yaptığı...

AKSARAY (AA) - AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Abdülsamet Kılıç, Anadolu Ajansı (AA) Aksaray Bürosu'nu ziyaret etti.

Kılıç, ziyarette yaptığı konuşmada AA'nın son yıllardaki başarısının tartışmasız olduğunu söyledi. AA'nın habercilikte önemli bir hizmeti üstlendiğini dile getiren Kılıç, AA'nın Türkiye 'nin sesini dünyaya duyuracak haberlere imza attığını dile getirdi.

2015 Haziran ayında yapılacak genel seçimlere ilişkin çalışmalara aralıksız devam ettiklerini aktaran Kılıç, "Yenilenen teşkilatlarımızla seçimlere gireceğiz. Yeni bir gençlik kolları yönetimimiz var. Bu yeni yönetimle yeni dönemde gençlik daha güçlü şekilde temsil edilecek. Zaten parti olarak sloganımız, 'Yeni Türkiye Yeni Güç Hedef 2023'tür" diye konuştu.

Aksaray'da gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması için emniyetle proje geliştirdiklerini ifade eden Kılıç, şöyle devam etti:

"Şu anda gençliği ilgilendiren farklı durumlar mevcut. Bunların başında bonzai geliyor. Bu tür alışkanlıklarla ilgili emniyet ve hastaneyle ortaklaşa çalışma yapacağız. Bu kötü alışkanlıkların zararları ve suç boyutuyla ilgili broşür hazırlayacağız. Vatandaşlarımızı bu konuda bilgilendireceğiz.'' 

AA Aksaray Büro Sorumlusu Özkan Beyer ise AA'nın 100. yıl vizyonu kapsamında dünyanın ilk 5 ajansı içinde yer alma hedefiyle ilgili çalışmalar hakkında bilgi verdi.