Aksaray milletvekillerinden Ünkoç'a ziyaret

AKSARAY (AA)- AK Parti Aksaray Milletvekilleri Ali Rıza Alaboyun ve İlknur İnceöz,  Aksaray Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ertuğrul...

AKSARAY (AA)- AK Parti Aksaray Milletvekilleri Ali Rıza Alaboyun ve İlknur İnceöz,  Aksaray Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ertuğrul Ünkoç'u makamında ziyaret etti.

İnceöz, ziyarette yaptığı açıklamada, insan için eğitim ve sağlık hizmetlerinin önemli unsurlar olduğunu söyledi. Aksaray'da yapılacak yeni hastane için çalışmalar yapıldığını aktaran İnceöz, ''Bu ayın sonu itibariyle uygulama projesi ile 400 yataklı hastanemiz inşallah ihale sürecine girmiş olacak. Milletvekilleri olarak bizler Sağlık Bakanlığı'mızla bu konu hakkında görüşüyor ve süreci takip ediyoruz. İnşallah yakın zamanda uygulama projesi tamamlanacak. Bizlerde herkese hastanemizin ihale süreci ile ilgili bilgiyi vereceğiz. Aksaray'lı hemşehrilerimizin çok daha iyi şekillerde bakılacağı, teşhisinin konulacağı bir hastaneye yakın zamanda kavuşacağı müjdesini vermekten onur duyuyoruz'' diye konuştu.

Ünkoç ise, hastanenin uygun seviyeye gelmesi için bir çok çalışma yapıldığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Ziyarete, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş katıldı.