Aksaray OSB Yönetim Kurulu toplantısı

Aksaray OSB Yönetim Kurulu toplantısı
Aksaray OSB Yönetim Kurulu toplantısı
AKSARAY (AA) - Aksaray Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu toplantısı, Vali Şeref Ataklı başkanlığında yapıldı. Ataklı, OSB'de düzenlenen...

AKSARAY (AA) - Aksaray Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu toplantısı, Vali Şeref Ataklı başkanlığında yapıldı. 

Ataklı, OSB'de düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Aksaray OSB'nin gelişerek büyüdüğünü yeni yatırımlarla istihdamın daha da arttırılması için hep beraber gayret gösterdiklerini söyledi.

Yatırım talebinde bulunan bir yatırımcıya 21 bin metrekare parsel tahsisi yaptıklarını belirten Ataklı, Aksaray OSB'nin sorun ve ihtiyaçlarının giderilmesi ile ilgili çalışmaların da devam ettiğini aktardı. OSB Sağlık Ocağı'nın inşaatının tamamlandığını kısa sürede hizmete gireceğini ifade eden Ataklı, sosyal tesislerle ilgili proje değerlendirmelerini yaptıklarını, restoran, banka ve diğer sosyal tesis ihtiyaçları için inşaat çalışmalarına kısa sürede başlanacağını ifade etti. 

Konuşmanın ardından Ataklı ve beraberindeki İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ahmet Koçaş ile OSB Bölge Müdürü İsmet Çağlar, inşaatı tamamlanan arıtma tesislerinde incelemelerde bulundu.