Aksaray'da Girişimcilik Sertifika töreni düzenlendi

AKSARAY (AA)- Aksaray'ın Güzelyurt İlçesi'nde Uygulamalı Girişimcilik eğitimini tamamlayan 30 kursiyere sertifikaları düzenlenen törenle...

AKSARAY (AA)- Aksaray'ın Güzelyurt İlçesi'nde Uygulamalı Girişimcilik eğitimini tamamlayan 30 kursiyere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Aksaray Ticaret Borsası ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Aksaray Şubesi'nce düzenlenen tören, İlçe belediye başkanlığı konferans salonunda düzenlendi.

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, törende yaptığı konuşmada, halkın menfaatleri çerçevesinde yapılacak her projeye destek verdiklerini söyledi. Bu kapsamda yapılan eğitimlere devam edeceklerini aktaran Özkök, ''Buraya gelerek eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerimizi tebrik ediyorum. İnşallah aldıkları eğitimlerle girişimcilik anlamında ülkemize çok önemli katkılar yaparlar. Herkese hayırlı olsun'' diye konuştu.

KOSGEB Aksaray Şube Müdürü Hakan Koçak ise, sertifika alanların artık girişimci adayı olduğunu ifade ederek, bundan sonraki süreçte de kursiyerlerin yanında olduklarını kaydetti.

Konuşmaların ardından kursiyerlere sertifikaları dağıtıldı.

Törene, Güzelyurt Kaymakamı Mustafa Duruk, Belediye Başkanı Ünal Demircioğlu ve kursiyerler katıldı.


  ETİKETLER:

  Aksaray

  ,

  Belediye

  ,

  Konferans

  ,

  ilçe