Aksaray'da yardımseverler yıl dönümlerini kutladı

Aksaray'da yardımseverler yıl dönümlerini kutladı
Aksaray'da yardımseverler yıl dönümlerini kutladı
AKSARAY (AA) - Yardım Sevenler Derneği Aksaray Şubesi, 40. kuruluş yıl dönümünü pasta keserek kutladı.Dernek Başkanı Dilek Terzioğlu, bir otelde...

AKSARAY (AA) - Yardım Sevenler Derneği Aksaray Şubesi, 40. kuruluş yıl dönümünü pasta keserek kutladı.

Dernek Başkanı Dilek Terzioğlu, bir otelde düzenlenen etkinlikte, dernek çatısı altında 40. yılı geride bıraktıklarını anımsattı.

Yıllar boyunca Aksaray'a çok önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini ifade eden Terzioğlu, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Aksaray Valisi Şeref Ataklı'nın Eşi Adile Ataklı ise kadınların gücüne her zaman inandıklarını ifade ederek, "Kadın derneği deyince biraz heyecanlandım. Çünkü kadınlarımızın gücüne inanıyorum. Dernek başkanımız 40 yılda yapılan güzel hizmetleri özetledi. İnşallah bundan sonra da aynı faaliyetlerin daha coşkulu bir şekilde devam ettiğini görmek istiyoruz" dedi.

Konuşmaların ardından Vali Şeref Ataklı'nın Eşi Adile Ataklı, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı'nın Eşi Hasibe Yazgı, Emniyet Müdürü Mehmet Aslan'nın Eşi Zehra Aslan, Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hatice Şahin Eroğlu ve Dernek Başkanı Terzioğlu, "Daha nice 40 yıllara" diyerek 40. yıldönümü pastasını kestiler.