Colin's yöneticileri ASÜ'de öğrencilerle bir araya geldi

Colin's yöneticileri ASÜ'de öğrencilerle bir araya geldi
Colin's yöneticileri ASÜ'de öğrencilerle bir araya geldi
AKSARAY (AA) - Aksaray Üniversitesi'nde (ASÜ) "Kariyer Sohbetleri'' kapsamında, Colin's markasının İnsan Kaynakları Müdürü Rasime Sazak, öğrencilerle...

AKSARAY (AA) - Aksaray Üniversitesi'nde (ASÜ) "Kariyer Sohbetleri'' kapsamında, Colin's markasının İnsan Kaynakları Müdürü Rasime Sazak, öğrencilerle bir araya geldi.

Sazak, ASÜ'de Sosyal Faaliyet Topluluğu'nca düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Colin's olarak öğrencilerle buluşmaktan son derece mutlu olduklarını söyledi.

Kot pantolon kullanımının tüm dünyada olduğu gibi Türkiye 'de de oldukça yaygın olduğunu aktaran Sazak, '' Bugün sokakta gelip geçenlere baksanız, her 10 kişiden 9'unun üzerinde kot pantolon olduğunu görebilirsiniz. Kot, modern insanın üniforması oldu. Bizde Colin's olarak Aksaray'da fabrikamızda üretim yapıyoruz.  Colin's 18 bin metrekare kapalı alana sahip Aksaray Fabrikası'nda, bin personeliyle yılda 2 Milyon kot pantolon üretiliyor. Amacımız, en iyi şekilde istihdama ve üretime katkıda bulunmaktır'' diye konuştu.

Konuşmanın ardından Sazak, öğrencilerin soruları yanıtladı.