Eğiticilerin Eğitimi Programı

Eğiticilerin Eğitimi Programı
Eğiticilerin Eğitimi Programı
- Ahiler Kalkınma Ajansı, Aksaray'da "Eğiticilerin Eğitimi" programı düzenledi

AKSARAY (AA) - Bazı kurumlar ile üniversitelerde ve sivil toplum örgütlerinde görev yapanların, eğitim programlarının tasarlanması ve uygulanmasına yönelik bilgi ve beceri düzeylerini artırmak amacıyla düzenlenen "Eğiticilerin Eğitimi" programı Aksaray'da gerçekleştirildi.

Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen eğitim programına katılanların sertifikaları düzenlenen törenle verildi. 

Kuzucular Otel'deki programda konuşan Aksaray Valisi Şeref Ataklı, insanlarla iletişim ve etkileşimin çok önemli olduğunu söyledi.

Vali Ataklı, eğitim programlarını hazırlayan ve sunan kişilerin de kendilerini geliştirmeleri adına bu tür eğitim programlarına katılmalarının, eksik yanlarını görmeleri açısından bu işi daha profesyonelce yapmalarına katkı sağlayacağını belirtti.

Konuşmaların ardından kişisel gelişim uzmanı Bürke Aycan tarafından 5 gün süren eğitim programına katılan kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşları temsilcilerine sertifikaları verildi. 

Törene Vali Şeref Ataklı, eşi Adile Ataklı, Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Fatih Yıldız, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, Ahiler Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı Hatice Şahin Eroğlu katıldı.