Ortaköy'de ilçelerin yatırım programları değerlendirildi

Ortaköy'de ilçelerin yatırım programları değerlendirildi
Ortaköy'de ilçelerin yatırım programları değerlendirildi
AKSARAY (AA) - Aksaray İl Özel İdaresi'nce ilçeler için hazırlanan 2015 yılı yatırım programı, Ortaköy İlçesinde düzenlenen toplantıda...

AKSARAY (AA) - Aksaray İl Özel İdaresi'nce ilçeler için hazırlanan 2015 yılı yatırım programı, Ortaköy İlçesinde düzenlenen toplantıda değerlendirildi.  

Vali Şeref Ataklı, Ortaköy Kaymakamlığı'nda düzenlenen toplantıda, ilçelerin sorun ve ihtiyaçlarıyla ilgili değerlendirmede bulunacaklarını söyledi. Yapılacak işlerle ilgili ihale süreçlerinin zaman aldığını belirten Ataklı, sezonu başlamadan en geç Mart ayına kadar yapılacak işlerin ihalelerinin tamamlanması gerektiğini dile getirdi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ise yaptıkları çalışmalarda ilçelerin ihtiyaç duyduğu hizmetlerle ilgili bir plan ortaya koyduklarını belirterek, ilçelerden gelecek taleplere göre yatırım yapılacağını kaydetti.

Değerlendirme toplantısına, Vali Yardımcıları Şahin Bayhan ve Tolga Polat, Ortaköy Kaymakamı Harun Başıbüyük, Sarıyahşi Kaymakamı Bilgehan Karanfil, Gülağaç Kaymakamı Mehmet Fatih Koca, Eskil Kaymakamı Mustafa İlhan ile Ağaçören Kaymakamı Murat Aydın katıldı.