AK Parti Ankara 2. Bölge milletvekillerinden teşekkür ziyareti

AK Parti Ankara 2. Bölge milletvekillerinden teşekkür ziyareti
AK Parti Ankara 2. Bölge milletvekillerinden teşekkür ziyareti
- Eski Başbakan Yardımcısı İşler'in de aralarında bulunduğu milletvekilleri, seçim çevreleri Nallıhan ile Beypazarı ilçelerine teşekkür ziyaretinde bulundu

ANKARA (AA) - AK Parti Ankara 2. Bölge milletvekilleri, seçim çevrelerinden Nallıhan ve Beypazarı ilçelerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Eski Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Ayhan Yılmaz, Lütfiye Selva Çam, Nevzat Ceylan ve Nuri Elibol, milletvekili seçilmelerinin ardından Nallıhan ile Beypazarı'nı ziyaret ederek, partililere ve vatandaşlara teşekkür etti.

İlk olarak Nallıhan'a gelen milletvekillerine, çarşı gezisinde  Belediye Başkanı İsmail Öntaş, AK Parti İlçe Başkanı Ertunç Güngör eşlik etti. Pazar esnafına destekleri için teşekkürlerini ileten milletvekilleri, Çayırhan beldesinde de araçla dolaştıkları mahallelerde vatandaşları selamladı.

- Beypazarı ziyareti 

Beypazarı ilçesine geçen milletvekilleri, esnafa ziyarette bulundu. Milletvekillerine, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan eşlik etti.

İşler, yaptığı açıklamada, milletvekillerinin yarın TBMM'de yemin edeceğine değinerek, "Ülkemiz, milletimiz için hayırlısı neyse o olsun. Millet bir karar verdi. Bu karar doğrultusunda, bu parlamentodan bir hükümet çıkacak. Zaten çıkmazsa anayasa gereği seçimlerin yenilenmesi gerekiyor. Tahminim, bu parlamentodan ülkeyi yönetecek bir hükümet çıkacak" değerlendirmesinde bulundu.