AK Parti Ankara Milletvekili adayı Baba:

AK Parti Ankara Milletvekili adayı Baba:
AK Parti Ankara Milletvekili adayı Baba:
- "Türkiye inşallah bu çıkışını, büyüme trendini sürdürdüğü taktirde 2023'te Allah'ın izniyle ilk 10 devletin içerisine girecektir"

ANKARA (AA) - AK Parti Ankara 2. bölge 9. sıra milletvekili adayı Ahmet Baba, Ankara'nın Çubuk ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan'ı makamında ziyaret eden Baba, daha sonra AK Parti Çubuk İlçe Teşkilatını ve Çubuk Özel Halk Otobüsleri Kooperatifini ziyaret ederek şoför esnafıyla bir araya geldi.

Şoför esnafının kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Baba, insan taşıyan sektörün sorunlarının tespiti ve çözüm yollarının bulunması amacıyla ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

Yakınlarının büyük bir kısmının dolmuşçu, otobüsçü ve taksici olduğunu hatırlatan Baba, "Sizlerin sorununu çözmek ve işlerinizi kolaylaştırmak için biz buradayız" dedi.

Baba, "Tüm dünyanın gözü artık Türkiye 'de.  Avrupa ekonomik anlamda büyük bir sıkıntı içerisinde. Türkiye inşallah bu çıkışını, büyüme trendini sürdürdüğü taktirde 2023'te Allah'ın izniyle ilk 10 devletin içerisine girecektir. Biz demiyoruz ki her şey güllük gülistanlık, elbette eksiklerimiz olacak. Yapısal sorunlar elbette var. Ama bu sorunları adım adım hep birlikte çözeceğiz. Bir milletvekili olarak bizim de çabamız, gayretimiz bu sorunları çözmek olacaktır" diye konuştu. 

 Daha sonra ilçedeki diğer esnafı gezen Baba, Çubuk Şehir Müzesi'ni gezdi.