AK Parti Beypazarı Danışma Meclisi

AK Parti Beypazarı Danışma Meclisi
AK Parti Beypazarı Danışma Meclisi
ANKARA (AA) - AK Parti Beypazarı İlçe Başkanı Ali Çakıroğlu, genel seçimlerden daha güçlü çıkmak için çalıştıklarını söyledi.Çakıroğlu, partisinin...

ANKARA (AA) - AK Parti  Beypazarı İlçe Başkanı Ali Çakıroğlu, genel seçimlerden daha güçlü çıkmak için çalıştıklarını söyledi.

Çakıroğlu, partisinin belediye halkevi salonunda düzenlenen Beypazarı Danışma Meclisi'nde 2023 hedefine ulaşabilmek için yollarına devam ettiklerini, cumhurbaşkanlığı seçiminde ilçe genelinde yüzde 63,3 oy aldıklarını, bu seçimde bunun üzerine çıkacaklarını söyledi.

7 Haziran'daki seçime iyi hazırlandıklarını ifade eden Çakıroğlu, şöyle konuştu:

"Genel seçimlerden daha güçlü çıkacağımıza inanıyorum. Parti teşkilatındaki arkadaşlarımızla uyumlu çalışıyoruz. Seçim sürecinde, ev ev, yeri dolaşarak herkesi kucaklayacağız. İnşallah bundan sonra saha ve alan çalışmasına milletvekili adaylarımızla ağırlık vereceğiz. Tüm performansımız da önümüzdeki 50 günde ortaya koyarak, Cumhurbaşkanlığı seçiminde aldığımız yüzde 63,3'ün üzerine çakarak oy alacağımıza inancımız tamdır."

Konuşmaların ardından  AK Parti  Beypazarı Kadın Kolları Başkanı Elif Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Samet Taşcıoğlu, yaptıkları çalışmaları slayt eşliğinde anlattı.