AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:
- "Bizler seçimlerin hemen ardından yarın seçim varmışcasına çalışan, başarının rehavetine kapılmayan AK Parti ailesinin mensuplarıyız. Bu bilincimiz, girdiğimiz her seçim sonrası olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir"

ANKARA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, "Bizler seçimlerin hemen ardından yarın seçim varmışcasına çalışan, başarının rehavetine kapılmayan AK Parti ailesinin mensuplarıyız. Bu bilincimiz, girdiğimiz her seçim sonrası olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir" dedi.

AK Parti Genel Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Genel Başkan Yardımcısı Hotar, parti genel merkezindeki makamında AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, ilçe ve belediye başkanlarını kabul etti.

Genel Başkan Yardımcısı Hotar, kabulde yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimlerinde emeği olan tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Hotar, "Başarılı bir seçim sürecini hep birlikte başardık ve sonlandırdık. Bundan sonrası artık İzmirimiz için, ülkemiz için çalışmayı gerektiriyor. Bundan sonraki hedefimiz, yerel seçimlere odaklı çalışmalarımızı yapmak ve İzmir'de de yerel yönetimleri AK Partili belediyecilik ile buluşturmak olmalı" ifadesini kullandı.

Birlik beraberliğin, İzmirlilerin gönlüne girmenin, ihtiyaçlarını tespit ederek hiyerarşik yapıda sorunları çözmenin, başarı ve halkın mutluluğunu da beraberinde getireceğini belirten Hotar, "Bizler seçimlerin hemen ardından yarın seçim varmışcasına çalışan, başarının rehavetine kapılmayan AK Parti ailesinin mensuplarıyız. Bu bilincimiz, girdiğimiz her seçim sonrası olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir" değerlendirmesinde bulundu.