Akyurt'ta altyapı çalışmaları

Akyurt'ta altyapı çalışmaları
Akyurt'ta altyapı çalışmaları
ANKARA (AA) - Ankara'nın Akyurt ilçesinde altyapı çalışmaları devam ediyor.Altyapı projelerini ve kullanılan malzemenin tedarikini ASKİ yaparken,...

ANKARA (AA) - Ankara'nın Akyurt ilçesinde altyapı çalışmaları devam ediyor.

Altyapı projelerini ve kullanılan malzemenin tedarikini ASKİ yaparken, imalatı, iş gücü ve çalışmayı Akyurt Belediyesi gerçekleştirdi. Daha önce Karacalar ve Şeyhler mahallelerinde ASKİ ile çalışan Akyurt Belediyesi, Cücük Mahallesi'nde de aynı yöntemle hizmeti tamamladı.

Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş çalışmayla ilgili olarak geçtiğimiz yıla kadar Karacalar ve Şeyhler mahallelerinde toplam 3 bin 500 metre uzunluğunda altyapı çalışması yaptıklarını anlatarak, "ASKİ ile birlikte iş bölümü yaparak bir sistem kurduk. Bu sistemle Cücük'te de sonuca ulaştık. Buradaki altyapının uzunluğu 7 bin 500 metre civarında. Bir yıla yakın zamanda tamamlandı. Şu aşamada konutların kanala bağlantıları yapılıyor. Çok kısa bir sürede tamamlanmış olacak. Cücüklü hemşehrilerimize hayırlı olsun. Bizden bekleneni bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz" dedi.


    ETİKETLER:

    Ankara

    ,

    Belediye

    ,