Ankara ve bazı illerde elektrik kesintisi

Ankara ve bazı illerde elektrik kesintisi
Ankara ve bazı illerde elektrik kesintisi
ANKARA (AA) - Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı semtlerine planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında,...

ANKARA (AA) - Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı semtlerine planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında, 23  Ağustos Pazar  günü  elektrik verilemeyecek.

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 23 Ağustos'ta, Ankara'nın Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Haymana, Kalecik, Kazan, Mamak, Polatlı, Pursaklar, Sincan ve Yenimahalle ilçelerine bağlı bazı semtlerde, 00.01-18.00 saatlerinde çeşitli aralıklarla elektrik kesintisi uygulanacak. 

Bartın'ın Merkez ilçesinin bazı semtlerine 09.00-17.00, Çankırı'nın merkez ve Çerkeş ilçelerinin bazı semtlerine 09.00-17.00, Karabük'ün merkez ve Eflani ilçelerinin bazı semtlerine ve Kırıkkale'nin Merkez, Bahşili ve Karakeçili ilçelerinin bazı semtlerine de 09.00-17.00 saatlerinde elektrik verilmeyecek.

Ayrıca, Zonguldak'ın Merkez, Çaycuma, Devrek ve Ereğli ilçelerinin bazı semtlerinde, 09.00-18.00 saatlerinde belirli aralıklarla elektrik kesintisi yapılacak.