Ankara'dan kısa kısa

Ankara'dan kısa kısa
Ankara'dan kısa kısa
- Beypazarı Kent Konseyi Ulaşım, Trafik ve Düzenleme Komisyonu üyeleri, Ankara-Beypazarı-Nallıhan karayolunun Akkaya Mahallesi çıkışında çöken kısmın yeniden yapılması için girişimde bulunacak

ANKARA (AA) - Beypazarı Kent Konseyi Ulaşım , Trafik ve Düzenleme Komisyonu üyeleri, Ankara-Beypazarı-Nallıhan karayolunun Akkaya Mahallesi çıkışında çöken kısmın yeniden yapılması için görüşmelerde bulunacak.

Beypazarı Kent Konseyi Ulaşım, Trafik ve Düzenleme Komisyonu'nun toplantısında, Ankara-Beypazarı-Nallıhan karayolunun Akkaya Mahallesi çıkışında çöken kısmın yeniden yapılması konusu ele alındı.

Komisyon üyeleri, yolun kısa süre içinde ulaşıma açılması için ilgili kurumlar nezdinde girişimlerde bulunulmasına oy birliğiyle karar verdi.

Beypazarı Kent Konseyi Ulaşım, Trafik ve Düzenleme Komisyonu Başkanı Ali Pekmezcioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Akkaya mevkisinde ulaşımın aylardır yolun diğer tarafındaki iki şeritten sağlanmaya çalışıldığını söyledi.

Pekmezcioğlu, çöken kısmın yapılmasını talep ettiklerini belirterek, "Bu konuda, Kent Konseyi Ulaşım, Trafik ve Düzenleme Komisyonu Başkanlığı harekete geçti" dedi.

 

- Beypazarı'nda kalorifer ateşçiliği kursu açılacak

Beypazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce kalorifer ateşçiliği kursu açılacak.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklama, merkez binada açılacak kalorifer ateşçiliği kursuna katılmak isteyenlerin müdürlüğe müracaat ederek kayıt yaptırması gerektiği belirtildi.

Kursun 20 Temmuz'da başlayacağı kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Beypazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Aksoy, "Merkezimizde çeşitli dallarda kurslarımız sürüyor. Şimdi de kalorifer ateşçiliği kursunu başlatacağız, kayıtları alıyoruz. 15 kişi olduğunda istenilen dal ve branşta kurslar açarız" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Ulaşım

  ,

  eğitim

  ,

  kent

  ,

  açıklama

  ,

  oy

  ,

  kayıt