Ankaragücü Başkan Yiğiner'in mutlu günü

Ankaragücü Başkan Yiğiner'in mutlu günü
Ankaragücü Başkan Yiğiner'in mutlu günü
ANKARA (AA) - MKE Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner'in oğlu Furkan Yiğiner, Zülal Taşkoparan ile dünya evine girdi.Yiğiner ve...

ANKARA (AA) - MKE Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner'in oğlu Furkan Yiğiner, Zülal Taşkoparan ile dünya evine girdi.

Yiğiner ve Taşkoparan'ın Büyük Anadolu Otel'deki düğününde, Ankaragücü, siyaset ve iş dünyasının tanınmış isimleri bir araya geldi.

Damat ve gelin ailelerinin hazır bulunduğu salonda, çiftin nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı. Törende çiftlerin nikah şahitliklerini, AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül ve Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş yaptı.

Başkan Gökçek, yaptığı konuşmada, "Bu nikahı kıymak için biz de çok istekliyiz. Sağ olsunlar aileleri de bizlerin nikahı kıymasını istediler. Her iki aileye böylesi iki güzel bireyi yetiştirdikleri için teşekkür ediyoruz. Cenabı Allah'tan genç çiftimize iki cihan saadeti diliyorum, inşallah bir yastıkta kocayın. Darısı da buradaki bekarlara olsun inşallah, hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.