Ankaralı sanayicilerden Ülgener'e destek

Ankaralı sanayicilerden Ülgener'e destek
Ankaralı sanayicilerden Ülgener'e destek
ANKARA (AA) - Ankaralı sanayiciler, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamı ve Yöneticileri Derneği (ORSİAD) Başkanı AK Parti Ankara 1. Bölge...

ANKARA (AA) - Ankaralı sanayiciler, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamı ve Yöneticileri Derneği (ORSİAD) Başkanı AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Özcan Ülgener'e desteklerini açıkladı. 

OSTİM'deki bir restaurantta bir araya gelen sanayicilerin imzaladığı ortak açıklamada, haziran ayındaki seçimlerin ülke açısından önemine işaret edilerek, seçimlerin ardından 4 yıl seçimsiz bir döneme girileceğine ve bu dönemde ekonomik konulara yoğunlaşılacağına işaret edildi.

Seçimsiz dönemde Türkiye 'nin büyümesinin artarak devam edeceğine inanıldığı belirtilen açıklamada, sanayicilerin TBMM'de görev almalarının dünyasının sorunlarının çözümü ve takibi açısından önemi vurgulandı.  

Açıklamada, "Bu gerekçelerle 20 bin sanayiciyi bünyesinde barındıran, 265 bin kişiye istihdam sağlayan sanayi bölgelerinin başkanları olarak içimizden biri Ankaralı Sanayici Sayın Özcan Ülgener'in adaylığını destekliyor, onun, TBMM'de sanayicinin ve üreticinin sesi olacağına inanıyoruz" ifadesine yer verildi.

ORSİAD Başkanı Özcan Ülgener de sanayicilerin sesini TBMM'de duyurmak için milletvekilliği aday adayı olduğunu söyledi. 

Ankaralı sanayiciler olarak üretim işinin mutfağında olduklarını dile getiren Ülgener, Meclis'te sorunlara çözüm üretenler arasında yer almak istediğini ifade etti. 

Üretenlerin Meclis'te yer almasının önemine işaret eden Ülgener, sanayicileri ilgilendiren kanun düzenlemelerinin yapılmasında üretenlerin, yönetenlere büyük katkısı olacağını belirtti. Ülgener, aday adaylığına destek veren sanayicilere de teşekkür etti.