ASKİ şantiyesi Şereflikoçhisar'da hizmete girdi

ASKİ şantiyesi Şereflikoçhisar'da hizmete girdi
ASKİ şantiyesi Şereflikoçhisar'da hizmete girdi
ANKARA (AA) - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) şantiyesi, Şereflikoçhisar'da yeni yerinde...

ANKARA (AA) - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) şantiyesi, Şereflikoçhisar'da yeni yerinde hizmete girdi.

ASKİ Şereflikoçhisar Bölge Baş Kontrolörü Öztekin Kacar, yaptığı açıklamada, Şereflikoçhisar'da daha önceki zamanlarda olan şantiyenin büyütülerek yeni yerine taşındığını ifade etti.

Şereflikoçhisar'a kurulan şantiye sayesinde ilçe merkezi ve taşra mahalleler olmak üzere tüm yerleşim alanlarında ulaşamayacakları ve çözemeyecekleri problemin olmadığını belirten Kacar, şöyle devam etti:

"Vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Şereflikoçhisarlı vatandaşlarımız 686 25 92 ve 93 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirler, 47 taşra mahalle ve 17 merkez mahallede oluşabilecek tüm sorunlara en kısa zamanda müdahale edebiliyoruz."

Kacar ASKİ şantiyesinin Şereflikoçhisar'a kazandırılmasında emeği geçen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e, ASKİ Genel Müdürü İrfan Kaya ve Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat'a desteklerinden dolayı teşekkür etti.