Ayaş'tan kısa kısa

Ayaş'tan kısa kısa
Ayaş'tan kısa kısa
- Belediye Başkanı Taşan, görev süresindeki çalışmaları hemşehrilerine anlattı

ANKARA (AA) - Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan, görev süresinde geride kalan 1 yılda yapılan çalışmalar hakkında hemşehrilerine bilgi verdi.

Taşan, Ayaş Belediyesi Düğün Salonu'nda düzenlenen programda, dönemindeki çalışmaları slayt eşliğinde anlattı.

Yapımına başlanacak 50 yataklı hastane, dere ıslahı çalışmaları, çarşı meydan düzenlemesiyle yıkılacak yerler, kentsel dönüşüm çalışmaları, TOKİ 3. etap konutları ve Kırkevler projesi hakkında sunum yapan Taşan, desteklerinden dolayı hükümete ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e teşekkür etti.

Programa, AK  Parti 2. bölge milletvekili adayı Aydın Ünal, Belediye Meclis üyeleri, partililer, köy ve mahalle muhtarları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

- Ayaş'ta asker uğurlamaları

Ayaş'ta düzenlenen asker uğurlamaları, renkli görüntülere sahne oldu.

Kimi gençler, vatani görevlerini yapacakları illere topluca uğurlandı. Asker adaylarını ailelerinin yanı sıra Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan da yalnız bırakmadı.

Gençler, birliklerine "En büyük asker bizim asker" sloganlarıyla uğurlandı.

Asker adaylarına Kur'an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye eden Taşan, "Sizler, vatan topraklarını ve bizleri korumak için ülkemizin dört bir yanına vatani görevinizi yapmaya gidiyorsunuz" diyerek gençlere hayırlı tezkereler diledi.